WYNIKI KOBIET 2018

WYNIKI KOBIET W KATEGORII OPEN, KATEGORIACH WIEKOWYCH ORAZ MISTRZOSTW PIECHOWIC KOBIET.

 

Miejsce Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto Czas końcowy Kat.
1 CHOMA Katarzyna
Zorka Jelonki Running Team
7 POL Jelenia Góra 00:44:13:38 K30-1
2 POTĘGA Diana 108 POL Przesieka 00:46:16:09 K30-2
3 DUL Magdalena
FAMILY TEAM/ ŚLĘZAK TEAM
16 POL Jelenia Góra 00:48:48:47 K30-3
4 WUJDA Marta
Żary RunnersTeam
143 POL Żary 00:50:35:73 K40-1
5 NIEDŹWIEDZKA Anna
Msport Rcs Team Lubin
86 PCN Lubin 00:51:53:75 K30-4
6 HAKKE Małgorzata
Biegamdlazdrowia.pl
33 POL Jelenia Góra 00:51:54:33 K40-2
7 JAROSZ Dominika
Jaroszki
40 POL Jelenia Góra 00:53:51:97 K30-5
8 NARKUN Ewa 84 POL Iłowa 00:54:25:05 K30-6
9 WĘGRZYNOWSKA Anna 138 POL Jelenia Góra 00:54:40:58 K30-7
10 KOTOWSKA Klaudia
ZORKA JELONKI RUNNING TEAM
51 POL Jelenia Góra 00:55:07:23 K16-1
11 MADEJ Elzbieta
FITNESS PIEKARY LEGNICA
71 POL Kunice 00:56:17:78 K40-3
12 GLÓRA Aleksandra 26 POL Żary 00:56:19:35 K30-8
13 GORSKA Anna 28 POL Piechowice 00:56:57:18 K40-4 Piechowice-1
14 JEDZINIAK Ewelina 41 POL Piechowice 00:58:06:56 K40-5 Piechowice-2
15 NEUWIEM Anna 85 POL Piechowice 00:59:01:04 K40-6 Piechowice-3
16 KUĆ Agnieszka
Kwisa Lubań
59 POL Zaręba 00:59:11:44 K30-9
17 LACH-PAPCIAK Katarzyna
BIEGAMDLAZDROWIA.PL
65 POL Jawor 00:59:25:09 K40-7
18 LECH Agnieszka 66 POL Świebodzice 00:59:25:82 K40-8
19 ŚWIERK Krystyna
Naturalnie Janowice
126 POL Janowice Wielkie 00:59:46:68 K50+ 1
20 GRABARA Dorota 29 POL Gryfów Śląski 01:00:37:61 K30-10
21 KOKO Iwona 48 POL Gryfów Śląski 01:00:38:39 K30-11
22 MĘDOŃ Anna
TS Regle Szklarska Poręba/Vege Runners
78 POL Jelenia Góra 01:01:28:11 K40-9
23 KOWALSKA Karolina
TS REGLE Szklarska Poręba
52 POL Jelenia Góra 01:01:28:96 K30-12
24 MATUSZAK Sylwia
Ts Regle Szklarska Poreba
76 POL Kromnow 01:01:29:81 K40-10
25 JAŃCZAK Angelika 39 POL Legnica 01:01:32:72 K40-11
26 PONIEWIERKA Joanna 106 POL Iłowa 01:02:19:02 K30-12
27 SKRĘTEK Monika 25 POL Jelenia Góra 01:02:25:03 K40-12
28 KANECKA Mariola
Kowary Biegają
44 POL Kowary 01:03:02:13 K40-13
29 RADZIWANOWSKA Anna 111 POL Mirsk 01:03:12:10 K30-13
30 GRZEGORSKA Karolina 31 POL Jelenia Góra 01:03:12:83 K30-15
31 HYRLIK Katarzyna
Pokonaj Granice
38 POL Świebodzice 01:04:03:75 K40-14
32 STAWICKA Agnieszka 121 POL Dzierżoniów 01:04:55:57 K30-16
33 SZELĄGOWSKA Małgorzata
Rehau
124 Staniszów 01:05:51:09 K40-15
34 FEDYCZKOWSKA Justyna
STRZEGOMSKA DWUNASTKA
22 POL Strzegom 01:07:11:83 K40-16
35 DUDEK Mariola
Strzegomska dwunastka
14 POL Udanin 01:07:21:00 K40-17
36 ERBETOWSKA Agnieszka 21 POL Jelenia Góra 01:11:00:80 K40-18
37 PLATA-PROSUŁ Anna 104 POL Dzierżoniów 01:11:03:02 K30-17
38 SZCZYGIEŁ Izabela 123 POL Piechowice 01:12:28:36 K40-19 Piechowice-4
39 BURDA Agnieszka
biegamdlazdrowia.pl
5 POL Jelenia Góra 01:12:53:29 K40-20
40 PIOTROWSKA Dorota
Legnickie Morsy
101 POL Złotoryja 01:13:46:26 K30-18
41 KUREK Ewa 63 POL Złotoryja 01:13:47:75 K30-19
42 Pałkowska Aneta 96 POL Gryfów Ślaski 01:16:12:72 K30-20
43 MIĘTEK Agnieszka
Runner Team „Byle nie pod górkę”
80 POL Żagań 01:16:54:45 K30-21
44 MIĘTEK Dominika
Byle nie pod górkę Runner Team
82 POL Żagań 01:16:55:40 K16-2
45 NOWAKOWSKA Genowefa
Biegam Dla Zdrowia
89 Jelenia Góra 01:18:35:97 K50+ 2
46 HETMAN Kasia 36 POL Wałbrzych 01:24:17:47 K30-22
47 TETERYCZ-DYTKO Katarzyna
K2 MISZKOWICE
129 POL Miszkowice 01:30:52:21 K30-23
48 CIOŁKOWSKA Katarzyna 9 POL Wrocław 01:30:55:49 K30-24

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *