WYNIKI OPEN 2018

WYNIKI OPEN BIEGU KROPELKA RUN

2018

Miejsce Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto Czas końcowy Kat.
1 JOLIBSKI Jacek
biegamdlazdrowia.pl
43 POL Jelenia Góra 00:36:57:81 M16-1
2 KUR Michał 62 POL Jelenia Góra 00:37:43:70 M16-2
3 KULESZA Jakub
Triathlon Club
61 POL Jelenia Góra 00:38:18:79 M30 -1
4 PIOTROWSKI Marcin 103 POL Żary 00:40:22:06 M30 -2
5 SKUZA Krzysztof
Studio Urody JULIA
117 POL Legnica 00:40:33:48 M30 -3
6 ZIENTARA Adrian
Zg Run
145 POL Legnica 00:42:44:67 M30 -4
7 PACZOS Andrzej
Karkonosz Running Team
95 POL Piechowice 00:43:00:45 M16-3 Piechowice-1
8 SZLENDAK Łukasz
Kowary Biegają
125 POL Kowary 00:43:28:95 M30 -5
9 OSKULSKI Robert
Kowary biegają
93 POL Kowary 00:43:40:70 M40-1
10 OLIWA Daniel
Mitsubishi Materials Mtb Team
90 POL Szklarska Poręba 00:43:53:10 M16-4
11 CHUDECKI Przemysław
ZORKA JELONKI RUNNING
8 POL Jelenia Góra 00:44:01:57 M16-5
12 KUCA Szymon
OLAWS Złotoryja
58 POL Złotoryja 00:44:04:44 M30 -6
13 CHOMA Katarzyna
Zorka Jelonki Running Team
7 POL Jelenia Góra 00:44:13:38 K30-1
14 WIŚNIEWSKI Paweł
Run&balance
140 POL Jelenia Góra 00:44:14:57 M30 -7
15 STAWIARSKI Tomasz Kowary Biegają 120 POL Kowary 00:44:19:01 M40-2
16 MICHALSKI Marceli 79 POL Jelenia Góra 00:44:24:79 M40-3
17 KUŹMIAK Stanisław
Żary Runners Team
64 POL Żary 00:45:00:66 M30 -8
18 KMIECIK Karol
STRZEGOMSKA 12
46 POL Lusina 00:45:06:63 M16-6
19 DYLEWSKI Tomasz 20 POL Jelenia Góra 00:45:40:21 M30 -9
20 VISENTIN Eric
NOA
136 POL Wrocław 00:45:57:55 M40-4
21 WOJTASZEK Jacek 141 POL Piechowice 00:46:01:71 M40-5 Piechowice-2
22 DWORNICKI Pawel
Żary Runners Team
19 POL Żary 00:46:12:39 M30 -10
23 POTĘGA Diana 108 POL Przesieka 00:46:16:09 K30-2
24 TYLKA Tomasz
Zabiegani z Leśnej
134 POL Leśna 00:46:19:90 M30 -11
25 BERNATEK Marcin
Strzegomska Dwunastka
2 POL Strzegom 00:47:03:32 M30 -12
26 KOWCZYK Łukasz
Drużyna Chrobrego
54 POL Szprotawa 00:47:30:31 M40-6
27 NOWAK Bartosz 88 POL Jelenia Góra 00:48:01:21 M30 -13
28 PASZKOWSKI Andrzej
OLSZYNA BIEGA
98 POL Olszyna 00:48:20:33 M40-7
29 ŻYJEWSKI Piotr 149 POL Szczecinek 00:48:32:84 M50-1
30 KOJRO Waldemar 47 POL Piechowice 00:48:35:61 M40-8 Piechowice-3
31 DUL Zbigniew 18 POL Jelenia Góra 00:48:46:93 M60-1
32 DUL Magdalena
FAMILY TEAM/ ŚLĘZAK TEAM
16 POL Jelenia Góra 00:48:48:47 K30-3
33 ZIOMBRA Przemek
Rzepin
146 POL Rzepin 00:48:52:08 M30 -14
34 BRYNIARSKI Bartosz 4 POL Jelenia Góra 00:49:37:04 M30 -15
35 CZECH Mirosław
K2
10 POL Karpacz 00:49:48:76 M40-9
36 LORENC Marcin
Mitsubishi Materials Mtb Team
68 POL Piechowice 00:50:15:74 M30 -16
37 KOZŁOWSKI Marek
Biegamdlazdrowia.pl
55 POL Jawor 00:50:24:67 M40-10
38 ŁĄK Tomek 69 POL Wrocław 00:50:25:13 M40-11
39 DOMAŃSKI Jarosław
BIEGAMDLAZDROWIA.PL
13 POL Świerzawa 00:50:25:63 M40-12
40 WUJDA Marta
Żary RunnersTeam
143 POL Żary 00:50:35:73 K40-1
41 MALINOWSKI Ernest
AMBER
73 POL Jeżów Sudecki 00:51:18:51 M40-13
42 FRĄCZEK Michał 24 POL Piechowice 00:51:24:10 M40-14
43 KOSSOWICZ Krzysztof 49 POL Piechowice 00:51:24:84 M40-15
44 CZYCZERSKI Jacek
GRUPA BIEGOWA BEZ GRANIC
11 POL Rogoźnica 00:51:26:88 M50-2
45 PONIEWIERKA Remigiusz 107 POL Iłowa 00:51:36:49 M30 -17
46 PIETROW Tadeusz
Zorka Jelonki Running Team
100 POL Jelenia Góra 00:51:38:02 M60-2
47 WYGRALAK Piotr
Drużyna Szpiku
144 POL Poznań 00:51:52:67 M30 -18
48 NIEDŹWIEDZKA Anna
Msport Rcs Team Lubin
86 PCN Lubin 00:51:53:75 K30-4
49 HAKKE Małgorzata
Biegamdlazdrowia.pl
33 POL Jelenia Góra 00:51:54:33 K40-2
50 DOBOSZ Sławomir
OSP RYBNICA
12 POL Stara Kamienica 00:51:55:06 M30 -19
51 FIDOR Arnold
Schronisko Plum
23 POL Piechowice 00:52:09:88 M40-16
52 KOWALSKI Daniel 53 POL Kościelec 00:52:19:53 M30 -20
53 GŁOGOWSKI Wojciech
Jeleniogórski Klub Aikido Seizan Dojo
27 POL Jelenia Góra 00:52:37:80 M40-17
54 LECH Michał 67 POL Świebodzice 00:52:47:07 M30 -21
55 Ruczewski Kamil 114 POL 00:53:06:26 M30 -22
56 SKROBISZEWSKI Mariusz
lechia piechowice
116 POL Piechowice 00:53:12:00 M40-18
57 ŚWIERK Seweryn
Naturalnie Janowice
127 POL Janowice Wielkie 00:53:15:44 M30 -23
58 GWARDIAK Krystian 32 POL Kowary 00:53:37:74 M40-19
59 MACIEJEWSKI Daniel 70 POL Płoszczyna 00:53:38:50 M30 -24
60 MUCHA Marcin 83 POL Jelenia Góra 00:53:42:32 M30 -25
61 JAROSZ Dominika
Jaroszki
40 POL Jelenia Góra 00:53:51:97 K30-5
62 BADKO Dariusz 1 POL Piechowice 00:54:07:61 M40-20
63 NARKUN Ewa 84 POL Iłowa 00:54:25:05 K30-6
64 WĘGRZYNOWSKA Anna 138 POL Jelenia Góra 00:54:40:58 K30-7
65 JĘDROWSKI Ryszard
PRZEDSZKOLE SPECJALNE DLA DZIECI Z AUTYZMEM
42 POL Rzepin 00:54:52:16 M30 -26
66 STALMASINSKI Remigiusz
Team Vertical
118 POL Jelenia Góra 00:54:57:98 M40-21
67 KOTOWSKA Klaudia
ZORKA JELONKI RUNNING TEAM
51 POL Jelenia Góra 00:55:07:23 K16-1
68 DUL Wiesław
FAMILY TEAM
17 POL Jelenia Góra 00:55:47:96 M60-3
69 PAWŁOWSKI Ernest
Biegamdlazdrowia.pl
99 POL Jelenia Góra 00:56:10:01 M40-22
70 OPACKI Darek
opacjusz TEAM
92 POL Ścięgny City 00:56:14:70 M40-23
71 MADEJ Elzbieta
FITNESS PIEKARY LEGNICA
71 POL Kunice 00:56:17:78 K40-3
72 GLÓRA Aleksandra 26 POL Żary 00:56:19:35 K30-8
73 STĘŻYCKI Mariusz 122 POL Żary 00:56:20:39 M40-24
74 ŻĄDŁO Krystian 147 POL Gryfów Śląski 00:56:21:91 M16-7
75 HALESZCZUK Tomasz
Haleszczuk
34 POL Wrocław 00:56:23:53 M40-25
76 GORSKA Anna 28 POL Piechowice 00:56:57:18 K40-4 Piechowice-1
77 RODEWALD Ryszard
BIEGAMDLAZDROWIA.PL
113 POL Piechowice 00:57:23:69 M40-26
78 ŻUK Zbigniew
KB FAURECIA/STOOR WAŁBRZYCH
148 POL Wałbrzych 00:57:27:56 M50-3
79 TOMASZEWSKI Łukasz 132 POL Szprotawa 00:57:53:70 M30 -27
80 JEDZINIAK Ewelina 41 POL Piechowice 00:58:06:56 K40-5 Piechowice-2
81 STAROŃ Daniel 119 POL Pastewnik 00:58:35:80 M40-27
82 NEUWIEM Anna 85 POL Piechowice 00:59:01:04 K40-6 Piechowice-3
83 MAZUR Mariusz
Kwisa Lubań
77 POL Lubań 00:59:10:73 M30 -28
84 KUĆ Agnieszka
Kwisa Lubań
59 POL Zaręba 00:59:11:44 K30-9
85 KUĆ Jarosław
Kwisa Lubań , TRI Team Lubań
60 POL Zaręba 00:59:12:17 M30 -29
86 LACH-PAPCIAK Katarzyna
BIEGAMDLAZDROWIA.PL
65 POL Jawor 00:59:25:09 K40-7
87 LECH Agnieszka 66 POL Świebodzice 00:59:25:82 K40-8
88 DUL Krzysztof 15 POL Jelenia Góra 00:59:39:48 M16-8
89 ŚWIERK Krystyna
Naturalnie Janowice
126 POL Janowice Wielkie 00:59:46:68 K50+ 1
90 ONYSZKIEWICZ Radosław
ZORKA Jelonki Running Team
91 POL Jelenia Góra 00:59:55:60 M40-28
91 TRUSEWICZ Tomasz 133 POL Staniszów 00:59:59:13 M40-29
92 WEIGEL Marcin
WEGANIZERKA
137 POL Stara Kamienica 01:00:04:37 M40-30
93 GRABARA Dorota 29 POL Gryfów Śląski 01:00:37:61 K30-10
94 KOKO Iwona 48 POL Gryfów Śląski 01:00:38:39 K30-11
95 MĘDOŃ Anna
TS Regle Szklarska Poręba/Vege Runners
78 POL Jelenia Góra 01:01:28:11 K40-9
96 KOWALSKA Karolina
TS REGLE Szklarska Poręba
52 POL Jelenia Góra 01:01:28:96 K30-12
97 MATUSZAK Sylwia
Ts Regle Szklarska Poreba
76 POL Kromnow 01:01:29:81 K40-10
98 MATUSZAK Jozef
Ts Regle Szklarska Poreba
75 POL Kromnow 01:01:30:70 M40-31
99 JAŃCZAK Angelika 39 POL Legnica 01:01:32:72 K40-11
100 Powałko Wojciech 109 POL Legnica 01:01:33:10 M30 -30
101 MIĘTEK Dariusz
Runner Team „Byle nie pod górkę”
81 POL Żagań 01:01:51:03 M40-32
102 WRONA Łukasz
Aktywny Wałbrzych
142 POL Boleścin 01:02:09:50 M30 -31
103 PONIEWIERKA Joanna 106 POL Iłowa 01:02:19:02 K30-12
104 WIŚNIEWSKI Dariusz
Nowogrodzka Grupa Biegowa
139 POL Nowogród Bobrzański 01:02:20:04 M30 -32
105 URSZYC Gracjan
Parkrun Żary
135 POL Żary 01:02:22:71 M30 -33
106 SKRĘTEK Monika 25 POL Jelenia Góra 01:02:25:03 K40-12
107 KANECKA Mariola
Kowary Biegają
44 POL Kowary 01:03:02:13 K40-13
108 RADZIWANOWSKA Anna 111 POL Mirsk 01:03:12:10 K30-13
109 GRZEGORSKA Karolina 31 POL Jelenia Góra 01:03:12:83 K30-15
110 TOMASZEWSKI Krzysztof
Nie
131 POL Żary 01:03:44:51 M30 -34
111 HYRLIK Katarzyna
Pokonaj Granice
38 POL Świebodzice 01:04:03:75 K40-14
112 HYRLIK Damian
Pokonaj Granice
37 POL Świebodzice 01:04:04:71 M40-33
113 TOBIASZ Darek
Ks Lechia
130 POL Piechowice 01:04:16:37 M50-4
114 STAWICKA Agnieszka 121 POL Dzierżoniów 01:04:55:57 K30-16
115 ŚWIERK Stanisław
Naturalnie Janowice
128 POL Janowice Wielkie 01:05:48:94 M60-4
116 SZELĄGOWSKA Małgorzata
Rehau
124 Staniszów 01:05:51:09 K40-15
117 PUNDYK Paweł
Legnickie Morsy
110 POL Legnica 01:07:08:75 M40-34
118 FEDYCZKOWSKA Justyna
STRZEGOMSKA DWUNASTKA
22 POL Strzegom 01:07:11:83 K40-16
119 DUDEK Mariola
Strzegomska dwunastka
14 POL Udanin 01:07:21:00 K40-17
120 MAGDZIŃSKI Wojciech 72 POL Racibórz 01:08:01:01 M30 -35
121 BŁASZCZYK Mariusz
Aktywny Wałbrzych
3 POL Świdnica 01:08:55:88 M30 -36
122 ERBETOWSKA Agnieszka 21 POL Jelenia Góra 01:11:00:80 K40-18
123 PLATA-PROSUŁ Anna 104 POL Dzierżoniów 01:11:03:02 K30-17
124 PASTUCHEWICZ Przemysław 97 POL Gryfów Śląski 01:12:03:17 M40-35
125 SZCZYGIEŁ Izabela 123 POL Piechowice 01:12:28:36 K40-19 Piechowice-4
126 BURDA Agnieszka
biegamdlazdrowia.pl
5 POL Jelenia Góra 01:12:53:29 K40-20
127 PIOTROWSKA Dorota
Legnickie Morsy
101 POL Złotoryja 01:13:46:26 K30-18
128 KUREK Ewa 63 POL Złotoryja 01:13:47:75 K30-19
129 Pałkowska Aneta 96 POL Gryfów Ślaski 01:16:12:72 K30-20
130 MIĘTEK Agnieszka
Runner Team „Byle nie pod górkę”
80 POL Żagań 01:16:54:45 K30-21
131 MIĘTEK Dominika
Byle nie pod górkę Runner Team
82 POL Żagań 01:16:55:40 K16-2
132 NOWAKOWSKA Genowefa
Biegam Dla Zdrowia
89 Jelenia Góra 01:18:35:97 K50+ 2
133 PIOTROWSKI Krzysztof
Legnickie Morsy
102 POL Złotoryja 01:19:22:45 M30 -37
134 HETMAN Kasia 36 POL Wałbrzych 01:24:17:47 K30-22
135 BURDA Damian 6 POL Wrocław 01:24:18:31 M30 -38
136 TETERYCZ-DYTKO Katarzyna
K2 MISZKOWICE
129 POL Miszkowice 01:30:52:21 K30-23
137 CIOŁKOWSKA Katarzyna 9 POL Wrocław 01:30:55:49 K30-24

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *